HAKKIMIZDA

Asade Su Araçları, bisiklet sürmenin sadece kara parçası üzerinde değil, su üzerinde de mümkün olabileceğini herkese gösterme ve bu deneyimi herkesin yaşaması hevesiyle 2020 yılında, Tuzla, İstanbul, Türkiye’de kuruldu. 

Spor sever insanlara, dünyanın en gözde su bisikletini sürerek; en heyecan verici ve eğlenceli bisiklet deneyimini yaşatmak istiyoruz.

Spora, tasarıma, teknolojiye, güvenliğe ve mühendisliğe olan inancımız ve su ile ilgili her şeye olan tutkumuzu bir araya getirerek, her gün kendimizle yarış içerisinde çalışıyoruz. 

Milyarlarca kara bisikletine karşı, neden bir su bisikleti olmasın diyoruz. Okyanusların ötesinde macera dolu yolculuklarda spor yaparken, anın tadını çıkarabilip, tatil yapabileceğimiz bir aşkla doldu içimiz. Su üzerinde spor yaparken, gün batımını izlemek istemez misiniz? 

Vizyonumuz

2000 yılından beri imalat sektörüne gönül vermiş, çeşitli projeleri ve yeni ürünleri hayata geçirmiş olan firmamızın yılların engin tecrübesiyle ve bitmek bilmeyen saha testleri ve geliştirmeleriyle hayata geçirdiğimiz Asade Su Bisikletlerinin bir gün herkesin arabasında olmasını ve su üzerinde birçok insanı Asade Su Bisikletleri ile spor yaparken görmeyi hayal ediyoruz. 

Misyonumuz

Birlikte kilometrelerce yol kat ettik, spor yapmanızı teşvik etmek, sağlığınızı korumanıza yardımcı olmak, doğayı keşfetmenize destek olmak ve onunla ilgilenmek istemenizi sağlamak için her şeyimizi oraya koyuyoruz ve burada durmayacağız!

Değerlerimiz 

Ürünlerimizde Mükemmelletçiyiz…

Deniz şartlarının zorluğu sebebiyle bisiklet gövde yapısı güçlü tutulmuş yapı dış ortamlardan korunmak için tüm kaplamalar yapılmıştır.

Sistemde kullanılan metaller 304 ,316 kalite paslanamaz ve alüminyum 6060 dır. Kulllanılan alüminyumların da sert eloksal ile korozyona karşı uzun ömürlü olması sağlanmıştı Korozyona maruz ürünler içermemektedir.

Kullanılan balonlara ait kumaşlarda zodiak botlarda da kullanılan Alman ürünü kumaş kullanılmıştır. Güvenliği en üst seviyede tutulan ürüne ait balonların her biri çift bölge hava odacığına sahiptir. Yanlarda ve tabanda ek koruma bantları ile kumaş yırtılma ve delinmelere karşı ekstra güçlendirilmiştir.
Balonların çok daha uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Çeşitli renk alternatifleride mevcuttur.

Bisiklete ait dişli sistem yapısı en üst verim almak için tasarlanmıştır. 7,5/1 oranı ile dünya standarlarında bir ulaşım hızı sağlamıştır. Saatte 15 km/h kadar ulaşmaktadır.

Bu üründe kullanılan tüm plastikler zor hava şartları, UV ışınları ve deniz suyuna dayanıklı olmasına özen gösterilmiştir.

Gezegenimiz için Savaşıyoruz!

Asade Su Bisikletleri tamamen çevreyi korumak üzere tasarlanmıştır. Doğanın sesine kulak veriyoruz.